WIĘCEJ ZA MNIEJ druga szt. -20%, trzecia szt. -30%
WIĘCEJ ZA MNIEJ druga sztuka -20%, trzecia sztuka -30%
Tryb offline

Bransoletki z bursztynem

Piękne i modne bransoletki z naturalnym bursztynem. Najnowsze wzory bransoletek z bursztynem bałtyckim, od najdawniejszych czasów używanym jako kamień ozdobny. Jego wyjątkowy wygląd, unikalność i niepowtarzalność cenione są - zwłaszcza w połączeniu ze srebrem czy złotem - na całym świecie.

Filtry

NowościPromocjeW przymierzalni

BRANSOLETKI NA RĘKĘ Z BURSZTYNAMI

Srebrna biżuteria z bursztynem to prawdziwie polska specjalność. To właśnie oblewający nasz kraj Bałtyk słynie z bogactwa bursztynów, nie bez powodu nazywanych bałtyckim złotem. Bursztyn uznawany jest za kamień z duszą, ponieważ każdy jest inny i niepowtarzalny. Srebrne bransoletki z bursztynem wciąż są modne i wciąż bardzo chętnie je zakładamy. Dobrze dobrane do codziennego czy odświętnego stroju, srebrne bransoletki z bursztynami będą podkreślały urodę i styl właścicielki.

MODNE BRANSOLETKI Z KOLOROWYMI BURSZTYNAMI

Biżuteria, w tym bransoletki na rękę, ozdobione pięknymi bursztynami o różnych odcieniach, są nieprzerwanie uznawane za szykowne i eleganckie. Szczególnie pięknie prezentują się w okresie letnim, ze zwiewnymi kreacjami. Srebrne bransoletki z naturalnym bursztynem zawsze są też dobrym pomysłem na stylowy, niepowtarzalny prezent.

MAGICZNE WŁAŚCIWOŚCI BURSZTYNU

Bursztyn od stuleci uważany jest za magicznie wpływający na nasze zdrowie i samopoczucie. W naturalny sposób ujemnie jonizuje powietrze, co wpływa na jego jakość w naszym otoczeniu. Bursztyn uważa się za poprawiający nasze zdrowie, likwidujący stres i wzmacniający nasze siły życiowe. Bransoletka na rękę z naturalnym bursztynem ma więc na kobiet znaczenie nie tylko pod względem piękna, urody i stylizacji.

Zobacz również: Bransoletki złote • Bransoletki pozłacane • Bransoletki srebrne • Kolczyki z bursztynem • Pierścionki z bursztynem • Naszyjniki z bursztynem • Wisiorki z bursztynem

newsletter

dołącz do nas