WIĘCEJ ZA MNIEJ druga szt. -20%, trzecia szt. -30%
WIĘCEJ ZA MNIEJ druga sztuka -20%, trzecia sztuka -30%
Tryb offline

Naszyjniki z bursztynem

Piękne i modne naszyjniki z naturalnym bursztynem. Najnowsze wzory naszyjników i kolii z bursztynem bałtyckim, od najdawniejszych czasów używanym jako kamień ozdobny. Jego wyjątkowy wygląd, unikalność i niepowtarzalność cenione są - zwłaszcza w połączeniu ze srebrem czy złotem - na całym świecie.

Filtry

NowościPromocjeW przymierzalni

Ilość produktów: 12

NowościPromocjeW przymierzalni
Sortuj

  NASZYJNIKI Z BURSZTYNAMI

  Srebrna biżuteria z bursztynem to prawdziwie polska specjalność. To właśnie oblewający nasz kraj Bałtyk słynie z bogactwa bursztynów, nie bez powodu nazywanych bałtyckim złotem. Bursztyn uznawany jest za kamień z duszą, ponieważ każdy jest inny i niepowtarzalny. Srebrne naszyjniki z zawieszkami z bursztynem wciąż są modne i wciąż bardzo chętnie je zakładamy. Dobrze dobrane do codziennego czy odświętnego stroju, srebrne naszyjniki z bursztynami będą podkreślały urodę i styl właścicielki.

  MODNE ŁAŃCUSZKI Z KOLOROWYMI BURSZTYNAMI

  Biżuteria, w tym łańcuszki z zawieszkami, ozdobionymi pięknymi bursztynami o różnych odcieniach, są nieprzerwanie uznawane za szykowne i eleganckie. Szczególnie pięknie prezentują się w okresie letnim, ze zwiewnymi kreacjami. Srebrne naszyjniki z naturalnym bursztynem zawsze są też dobrym pomysłem na stylowy, niepowtarzalny prezent.

  MAGICZNE WŁAŚCIWOŚCI BURSZTYNU

  Bursztyn od stuleci uważany jest za magicznie wpływający na nasze zdrowie i samopoczucie. W naturalny sposób ujemnie jonizuje powietrze, co wpływa na jego jakość w naszym otoczeniu. Bursztyn uważa się za poprawiający nasze zdrowie, likwidujący stres i wzmacniający nasze siły życiowe. Naszyjnik z naturalnym bursztynem ma więc na kobiet znaczenie nie tylko pod względem piękna, urody i stylizacji.

  Zobacz również: Kolczyki z bursztynem • Pierścionki z bursztynem • Wisiorki z bursztynem • Bransoletki z bursztynem

  newsletter

  dołącz do nas