Darmowa dostawa już od 100 zł!  
• • •  Darmowa dostawa już od 100 zł• • • 60 dni na zwrot • • • Pobierz aplikację• • •
Tryb offline

Dostawa i płatność

UWAGA! DO ODWOŁANIA WYDŁUŻAMY CZAS NA BEZPŁATNY ZWROT AŻ DO 60 DNI!

TYMCZASOWE OGRANICZENIA W PŁATNOŚCIACH ELEKTRONICZNYCH

Ze względu na trwające prace techniczne nad rozbudową bramki płatniczej do dnia 31.05.2022 r. tymczasowo niedostępna będzie możliwość opłacania zamówień internetowych za pomocą kart płatniczych. Dołożymy wszelkich starań, aby obsługę płatności kartami ponownie uruchomić w jak najszybszym czasie. Polecamy płatność Blikiem, przelewami online ze wszystkich najpopularniejszych polskich banków i płatności odroczone PayPo. Płatności w salonach stacjonarnych Briju funkcjonują bez zmian.

CZAS REALIZACJI ZAMÓWIENIA

Zamówienia złożone w sklepie Briju.pl na terenie Polski realizujemy za pośrednictwem firm kurierskich GLS, Kurier InPost, Paczkomaty InPost. Wysyłki zagraniczne realizujemy za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD. Przy każdym produkcie zaznaczony jest przybliżony czas realizacji zamówienia, który liczymy od chwili zaksięgowania wpłaty na naszym koncie.

Jeżeli zamówienie składa się z kilku produktów, to liczony jest najdłuższy z terminów wysyłki.
Jeżeli zamówienie zostanie złożone w dzień roboczy po godzinie 12:00, jego realizacja rozpoczyna się następnego dnia roboczego.

Termin otrzymania przesyłki = termin wysyłki + czas dostawy

W przypadku płatności przelewem, czas otrzymania paczki wydłuża się o czas realizacji przelewu. Płatności zazwyczaj księgowane są w ciągu 2-3 dni roboczych.

UWAGA! Najczęstszym czasem wysyłki zamówienia z naszych magazynów są 2 dni robocze. Czas wysyłki pojedynczego produktu jest podawany przy każdym z nich. W niektórych przypadkach może on ulec wydłużeniu:

  • czas realizacji może ulec wydłużeniu w przypadku zamówień, składających się z kilku produktów. Aby wygodnie dla Ciebie dostarczyć je w jednej przesyłce, może zachodzić konieczność kompletacji z kilku magazynów.
  • czas realizacji może ulec wydłużeniu w przypadku zamówień opłacanych za pobraniem. Zdecydowanie polecamy opłacanie zamówień poprzez płatności elektroniczne - zamówienia tak opłacone rozpoczynają swoją podróż do Ciebie znacznie szybciej.

W momencie wyjścia paczki z magazynu wysyłamy wiadomość e-mail, w której podajemy numer listu przewozowego. Kurier ma obowiązek dostarczyć przesyłkę w ciągu jednego do dwóch dni roboczych.

KOSZTY WYSYŁKI

UWAGA! OBNIŻAMY DO ODWOŁANIA KOSZTY WYSYŁKI DO PACZKOMATÓW INPOST! TERAZ TYLKO 9,90 ZŁ!

Zamówienia o wartości powyżej 100 zł wysyłamy na terenie Polski całkowicie GRATIS. Dla zamówień o wartości poniżej 100 zł obowiązuje poniższy cennik:

  • Paczkomaty InPost: 15,00 zł 9,90 zł (cena promocyjna do odwołania)
  • Kurier InPost: 20,00 zł
  • Kurier GLS: 30,00 zł

Ceny wysyłek zagranicznych uzależnione są od strefy (położenia) danego kraju i kształtują się od 60 zł do 500 zł, niezależnie od kwoty zamówienia.

FORMY PŁATNOŚCI

UDOSTĘPNIAMY MOŻLIWOŚĆ PONOWIENIA PŁATNOŚCI PO NIEUDANEJ PRÓBIE

W przypadku, gdy z różnych względów nie powiedzie Ci się płatność elektroniczna za zamówienie w naszym sklepie internetowym, możesz ponowić próbę płatności bez potrzeby ponownego składania zamówienia. Link do wykonania ponownej próby opłacenia zamówienia znajdziesz w emailu z potwierdzeniem zamówienia, otrzymanym od nas. Będzie on aktywny "do skutku", do chwili skutecznej próby płatności bądź anulowania zamówienia przez nasze centrum obsługi.

Aby odpowiedzieć na Twoje potrzeby dajemy Ci do wyboru trzy formy płatności. W czasie realizacji zakupu o wyborze formy, która najbardziej Ci odpowiada, zdecydujesz w koszyku już w pierwszym kroku składania zamówienia. Pamiętaj jednak, że po przekroczeniu kwoty 100 zł to my zapłacimy za Twoja przesyłkę.
Możliwe są następujące formy płatności:

Przelewem zwykłym - forma płatności dla klientów, którzy preferują samodzielne logowanie się do banku internetowego, wizytę w swoim oddziale banku lub na poczcie. Po złożeniu zamówionego produktu w sklepie otrzymasz e-mailem numer rachunku bankowego, na który należy przelać właściwą kwotę. Z chwilą zaksięgowania wpłaty na rachunku bankowym Briju.pl, zamówienie jest przekazywane do realizacji. Płatność tradycyjnym przelewem bankowym dostępna jest dla każdej formy dostawy.

Dane do przelewu:
BRIJU 1920 Limited
ul. Paderewskiego 25-35
62-200 Gniezno

mBank: 37 1140 1124 0000 2575 6800 1001

Na przelew czekamy 7 dni kalendarzowych- po tym czasie zamówienie zostanie anulowane.

Przelewem online - za pośrednictwem systemu płatności elektronicznych Przelewy24 możesz zapłacić szybkim przelewem elektronicznym (lista dostępnych banków jest widoczna podczas składania zamówienia) oraz kartą kredytową. Płatność elektroniczna dostępna jest dla każdej formy dostawy.

Przy odbiorze (za pobraniem) - zapłata gotówką kurierowi przy odbiorze zamówienia. W wybranych przypadkach sklep Briju.pl zastrzega sobie prawo do dodatkowej weryfikacji telefonicznej tego typu zamówień. Płatność za pobraniem jest dostępna przy wysyłce kurierem InPost (dla dowolnej wartości zamówienia) oraz GLS (dla zamówień powyżej 100 zł)

Kartą podarunkową Briju - zapłata środkami zgromadzonymi na Karcie Podarunkowej Briju. Płatność Kartą Podarunkową jest księgowana natychmiast, a zamówienie z chwilą jego złożenia zostaje przekazane do realizacji. Płatność Kartą Podarunkową Briju jest możliwa wyłącznie w przypadku, gdy środki zgromadzone na Karcie pozwalają na pokrycie wartości zamówienia w całości.

newsletter

dołącz do nas